Новини:




 

ЗАВЪРШИ ОБЩИНСКИЯТ ЕТАП НА УЧЕНИЧЕСКИТЕ СПОРТНИ ИГРИ

Със състезанията по бадминтон завърши общинският етап на ученическите спортни игри за учебната 2014/2015 година. Оспорваната надпревара между 13-те отбора от 5 общински училища се проведе във физкултурните салони на ОУ “Св.Св. Кирил и Методий” - град Свети Влас и ОУ “Св.Св. Кирил и Методий” - село Равда. Отборите, които ще представят община Несебър на областните състезания по бадминтон в различните възрастови групи са:
Момичета V – VІІ клас - ОУ „Св.Св. Кирил и Методий” – град Обзор
Момчета V – VІІ клас - ОУ „Г. С. Раковски” – село Оризаре
Девойки VІІІ – Х клас - ОУ „Св.Св. Кирил и Методий” – град Обзор
Юноши VІІІ – Х клас - СОУ „Любен Каравелов” – град Несебър


Публикувано на 16.02.2015 от Пресцентър Община Несебър

«предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 следваща»

Content Management Powered by CuteNews

СПОРТНИ КЛУБОВЕ НА ТЕРИТОРИЯТА НА ОБЩИНА НЕСЕБЪР

НАИМЕНОВАНИЕ // ПРЕДСТАВИТЕЛ

Съдружие „Общински футболен клуб Несебър” Валентин Жеков

Детско – юношеска школа Несебър

Съдружие „Футболен клуб – Месамбрия” - Несебър Никола Вангелов

Съдружие „Футболен клуб – Черноморец” - Несебър Стоян Златинов

Съдружие „Футболен клуб” „Черноморски спортист” Вълко Вълков

Съдружие „Футболен клуб СВСБ” – гр. Свети Влас Любомир Николов

Съдружие „Футболен клуб Оризаре” Златко Боев

Съдружие „Футболен клуб” „Светкавица – 2004” Светослав Адамов

Съдружие „Футболен клуб” „Равда” Димитър Хрусафов

Съдружие „Футболен клуб””Ястреб” Иван Пейков

Съдружие с нестопанска цел „Футболен клуб Устрем” Страхил Велев

Съдружие „Общински морски клуб – Несебър 2000” Динко Динев

Съдружие с нест. цел „Яхт и сърф клуб Несебър” Чавдар Александров

Съдружие „Несебър Яхт клуб” Красимир Вангелов

Съдружие „Уиндсърф клуб – Оризаре” Коста Стоянов

Съдружие „Клуб по източни бойни изкуства БУШИДО” Христо Терзиев

Съдружие „Колоездачен клеб Несебър” Йордан Димитров Йорданов

Съдружие „Клуб за старинни и класически пр. с-ва Н-р” Стефан Хараламбов

Съдружие „Ръгби клуб Мена – Несебър” Йордан Паскалев Йорданов

Съдружие „Клуб по лека атлетика – Атлетик – Несебър” Васил Лечев

Съдружие „Клуб по хандбал – Несебър” Петър Бабев

Съдружие с нестопанска цел „Несебър Мото” Атанас Терзиев- http://www.nessebarmoto.com

Съдружие „Олимп – 936” Красимир Хараламбов

Съдружие „Клуб по ориентиране – „Елени” – Несебър” Йордан Симов

Съдружие „Туристическо дружество Несебър” Красимир Косев

Съдружие „Клуб по борба – Несебър” Атанас Атанасов

Съдружие „Спортен клуб по водна топка – Несебър” Станислав Стамов

Съдружие „Спортен клуб – Есклузив” - Несебър Тодор Димов

Съдружие Клруб по тенис на маса „Златен Дракон” Иван Захариев

Съдружие „Спортен моделклуб – Несебър” Стойчо Шишков

Съдружие „Клуб на гълобовъдите на спортни гълъби „Бриз” Красимир Наумов

Съдружие „Шахматен клуб- Олимпиец-2003” с. Равда Атанас Бербатов

Съдружие „Шахматен клуб – Гельовца” Желю Колев

Съдружие „Спортен клуб – Белослав Манолов” - Обзор Емил Томов

Съдружие „Спортен клуб по водни спортове – Месамбрия” Светлана Николчева

Съдружие „Бойни спортове” Димитър Транов