Новини:




Децата от БК „Несебър“ - непобедими през първия полусезон в Междуобластно държавно първенство

Децата от Баскетболен клуб „Несебър“ се оказаха непобедими за съперниците си през първия полусезон на Междуобластно държавно първенство за момчета до 12 г.
Възпитаниците на треньора Стойчо Кукучев записаха четири победи при играни четири срещи. Последните два мача, затвърдили лидерската им позиция, се проведоха в Бургас на 12 –и и 14-и декември, като състезателите на БК „Несебър“ показа, че са с качества на победители.

Публикувано на 15.12.2015 от Пресцентър Община Несебър

«предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 следваща»

Content Management Powered by CuteNews

СПОРТНИ КЛУБОВЕ НА ТЕРИТОРИЯТА НА ОБЩИНА НЕСЕБЪР

НАИМЕНОВАНИЕ // ПРЕДСТАВИТЕЛ

Съдружие „Общински футболен клуб Несебър” Валентин Жеков

Детско – юношеска школа Несебър

Съдружие „Футболен клуб – Месамбрия” - Несебър Никола Вангелов

Съдружие „Футболен клуб – Черноморец” - Несебър Стоян Златинов

Съдружие „Футболен клуб” „Черноморски спортист” Вълко Вълков

Съдружие „Футболен клуб СВСБ” – гр. Свети Влас Любомир Николов

Съдружие „Футболен клуб Оризаре” Златко Боев

Съдружие „Футболен клуб” „Светкавица – 2004” Светослав Адамов

Съдружие „Футболен клуб” „Равда” Димитър Хрусафов

Съдружие „Футболен клуб””Ястреб” Иван Пейков

Съдружие с нестопанска цел „Футболен клуб Устрем” Страхил Велев

Съдружие „Общински морски клуб – Несебър 2000” Динко Динев

Съдружие с нест. цел „Яхт и сърф клуб Несебър” Чавдар Александров

Съдружие „Несебър Яхт клуб” Красимир Вангелов

Съдружие „Уиндсърф клуб – Оризаре” Коста Стоянов

Съдружие „Клуб по източни бойни изкуства БУШИДО” Христо Терзиев

Съдружие „Колоездачен клеб Несебър” Йордан Димитров Йорданов

Съдружие „Клуб за старинни и класически пр. с-ва Н-р” Стефан Хараламбов

Съдружие „Ръгби клуб Мена – Несебър” Йордан Паскалев Йорданов

Съдружие „Клуб по лека атлетика – Атлетик – Несебър” Васил Лечев

Съдружие „Клуб по хандбал – Несебър” Петър Бабев

Съдружие с нестопанска цел „Несебър Мото” Атанас Терзиев- http://www.nessebarmoto.com

Съдружие „Олимп – 936” Красимир Хараламбов

Съдружие „Клуб по ориентиране – „Елени” – Несебър” Йордан Симов

Съдружие „Туристическо дружество Несебър” Красимир Косев

Съдружие „Клуб по борба – Несебър” Атанас Атанасов

Съдружие „Спортен клуб по водна топка – Несебър” Станислав Стамов

Съдружие „Спортен клуб – Есклузив” - Несебър Тодор Димов

Съдружие Клруб по тенис на маса „Златен Дракон” Иван Захариев

Съдружие „Спортен моделклуб – Несебър” Стойчо Шишков

Съдружие „Клуб на гълобовъдите на спортни гълъби „Бриз” Красимир Наумов

Съдружие „Шахматен клуб- Олимпиец-2003” с. Равда Атанас Бербатов

Съдружие „Шахматен клуб – Гельовца” Желю Колев

Съдружие „Спортен клуб – Белослав Манолов” - Обзор Емил Томов

Съдружие „Спортен клуб по водни спортове – Месамбрия” Светлана Николчева

Съдружие „Бойни спортове” Димитър Транов